Duże doświadczenie sklepu internetowego „modne-zegarki.eu” ma swoje odzwierciedlenie w ofercie. Atrakcyjne propozycje obejmują rozmaite modele znanych i cenionych producentów.

Oferowane zegarki są w pełni oryginalne, co potwierdza dodawana gwarancja. W zależności od potrzeb klienta  wystawiamy fakturę VAT lub paragon.

Zegarki w wielu przypadkach mogą stanowić wyjątkowy prezent, dlatego proponujemy eleganckie zapakowanie na taką okazję, oczywiście bez dodatkowych opłat. W takim przypadku dowód zakupu znajduje się poza prezentem.

Wychodząc naprzeciw wszystkich klientów uruchomiliśmy specjalne porady, które powinny pomóc w wyborze zegarka, wyjaśniające zasady jego funkcjonowania i mówiące o ich najważniejszych funkcjach oraz elementach. Niekiedy samodzielny wybór czasomierza może stanowić problem, my to znacznie ułatwiamy.

Cechuje nas wysoki profesjonalizm i duża odpowiedzialność. Zapewnia to obsługę każdego klienta na najwyższym poziomie i dostarczanie przesyłek we właściwym czasie. Tu może on być niekiedy troszkę dłuższy w porównaniu z konkurencją, jednak niższe ceny powinny to zrekompensować.

Przykładamy również dużą wagę do bezpiecznego dostarczenia przesyłki. Wszystkie zegarki są bardzo dobrze zabezpieczone i przesyłane kurierem DHL, cenionym za szybką dostawą paczek bez żadnych uszkodzeń. Dodatkowo każda paczka jest ubezpieczona. Dodatkowo oferujemy również dostarczenie paczki do najbliższego sąsiada, gdy nie będzie Państwa w domu w dniu dostarczenia przesyłki. Przy składaniu zamówienia prosimy o podawanie w komentarzu adresu sąsiada.

Stale podnosimy jakość naszej oferty wzbogacając ją o nowe modele zegarków. Profesjonalizm i najwyższa jakość w obsłudze od początku naszej działalności jest dla nas priorytetem.

Leave a Reply